• 25 kwietnia 2024

Zima to czas, kiedy częściej siedzimy przez dłuższy czas w zamkniętych pomieszczeniach (biurowych i domowych), gdzie powietrze jest często bardzo suche. Może to negatywnie wpływać na nasze zdrowie i samopoczucie.

Tak. Suche powietrze i nieodpowiedni mikroklimat mogą powodować wszelkiego rodzaju podrażnienia skóry, podrażnienia oczu, suchość gardła, zatkany nos, suchość gardła, suchość oczu, suchość skóry. Jak można temu przeciwdziałać? Można temu przeciwdziałać, instalując nawilżacze powietrza (seria BREEZE COMFORT firmy VOLT POLSKA).

Niekorzystny mikroklimat we wnętrzu w sezonie zimowym

Wewnątrz pomieszczeń mikroklimat może być bardzo niekorzystny. Suche powietrze może powodować różne dolegliwości, takie jak suchy kaszel, suchość gardła i katar. Powszechna jest sucha i podrażniona skóra. Mamy zaburzenia snu i bóle głowy. Do tego dochodzi osłabienie, zmęczenie, trudności z koncentracją i niższa odporność psychiczna. Wszystko to może negatywnie wpłynąć na nasze ogólne zdrowie. Gorący kaloryfer to główna przyczyna suchego zimowego powietrza. Nie sposób jednak wyobrazić sobie życia zimą w nieogrzewanym pomieszczeniu. Powieszenie prania na kaloryferze na kilka minut czy postawienie obok niego pojemnika z wodą wydają się czymś z innej epoki. Co powinieneś zrobić?

Praktyczne i funkcjonalne w użyciu nawilżacze powietrza

Główne zalety nawilżaczy BREEZE COMFORT firmy VOLT POLSKA to: 1. nawilżanie powietrza. zachowanie optymalnej wilgotności i poprawa jakości powietrza. Nasze nawilżacze wyróżniają się również między innymi.

  • Wydajność 260 ml/h
  • Pojemność zbiornika na wodę (1,2L lub 3,2L).
  • Powierzchnia nawilżania 40m2
  • 3 prędkości
  • Aromaterapia 360deg
  • 12-godzinny timer - Pozwala ustawić czas, po którym urządzenie wyłączy się automatycznie.
  • Pilot zdalnego sterowania
  • Urządzenie pracuje cicho i nie powoduje dyskomfortu podczas pracy, odpoczynku czy snu
  • Jest praktyczne do samodzielnego montażu

Nawilżacze z serii BREEZE COMFORT firmy VOLT POLSKA powinny być rozmieszczone w całym domu, szczególnie tam, gdzie przebywają dzieci. Suche powietrze nie jest dobrym rozwiązaniem dla niemowląt w pierwszych miesiącach ich życia.

Aromaterapia: Orzeźwiający zapach grejpfruta w zimie

Aromaterapia to jedna z wielu zalet naszych nawilżaczy BREEZE COMFORT, szczególnie w zimie. Czym jest aromaterapia? Aby poczuć się jak w domu, dodaj do nawilżacza kilka kropel swoich ulubionych olejków eterycznych. Poczujesz spokój i ciepło, które pomogą Ci zapomnieć o codzienności, zwłaszcza w ciemne zimowe dni. Olejki eteryczne mają wiele zalet zdrowotnych, nie tylko ze względu na ich działanie terapeutyczne, ale także właściwości lecznicze. Są antybakteryjne, mogą łagodzić bóle migrenowe, a także dezynfekować powietrze.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top