• 25 kwietnia 2024

Jakich trendów wnętrzarskich można spodziewać się w 2022 roku? Jakie drzwi wewnętrzne są najbardziej pożądane i modne? Pokażemy Ci najpopularniejsze drzwi wewnętrzne w różnych kolorach i stylach. Dowiedz się więcej o modnych drzwiach pokojowych, którymi możesz udekorować swoje mieszkanie.

Drzwi wewnętrzne w trendach

Które modele drzwi wewnętrznych były najpopularniejsze w 2021 roku Te trendy będą kontynuowane w 2022 roku. Wiele znaków wskazuje na to, że biel, ciepłe odcienie drewna, a także wyraziste kolory, takie jak antracyt, będą bardziej popularne niż kiedykolwiek. Zwróć uwagę na trendy 2022, a zobaczysz modne drzwi wewnętrzne, które będą modne w tym roku.

  • Klasyczne drzwi z delikatnymi przeszkleniami

Wiele osób podczas urządzania swojego domu, mieszkania czy mieszkania stawia na ponadczasowe i klasyczne skrzydła drzwiowe z delikatnymi poziomymi lub pionowymi przeszkleniami. Takie drzwi wewnętrzne pasują do minimalistycznego wystroju, skandynawskiego designu i klasycznego wystroju. Drzwi pokojowe w okleinie drewnianej z przeszkleniami wpuszczającymi naturalne światło to ponadczasowe i uniwersalne rozwiązania, które można wkomponować w wiele mieszkań.

  • Drzwi wewnętrzne z frezowaniem

Modele z frezowaniami, takie jak drzwi w kształcie jodełki, są modne od miesięcy. Żłobienia na skrzydłach drzwiowych stanowią świetną ozdobę wnętrz o minimalistycznym wystroju, retro w klimacie PRL czy scandi. Wnętrza boho można wzbogacić także o modne drzwi, które mają frezy układające się w pionowe, poziome lub ukośne pasy.

  • Białe drzwi klasyczne

Kolejna popularna opcja drzwi wewnętrznych to klasyczna Biel z misternymi żłobieniami, ozdobnymi frezowaniami czy przeszkleniami rozświetlającymi przestrzeń. Takie drzwi pokojowe dostępne są w kolekcjach Porta VECTOR Premium oraz Porta Verte Home. Model ten stanowi świetne uzupełnienie jasnych mieszkań utrzymanych w klasycznym stylu, ale także wnętrz w stylu glamour. Ten model drzwi rozjaśni wizualnie pomieszczenie i będzie się dobrze komponował z jasnymi podłogami lub ścianami.

  • Modne drzwi w okleinie imitującej beton

one dostępne również w wyjątkowej okleinie imitującej beton. Okleina ta występuje w różnych kolorach, w tym w kolorach antracytu i popielu . Drzwi te są ozdobą industrialnych wnętrz, w których dominują metalowe akcenty i cegła, a także ciepłe światło.

Te i inne stylowe drzwi wewnętrzne dostępne są w ofercie marki PORTA DRZWI! Sprawdź kolekcję drzwi pokojowych - https://www.porta.com.pl/produkty/drzwi-wewnetrzne.

Jakie kolory są modne w przypadku drzwi wewnętrznych?

Jakie są najpopularniejsze drzwi wewnętrzne? Urządzając mieszkanie lub planując remodeling, jaką paletę kolorów wziąć pod uwagę?

  • Ciepłe kolory drewna

Te drewna to przede wszystkim Dąb Naturalny i Dąb Angielski Hamilton. Opcją jest również jaśniejsze drewno o chłodniejszym odcieniu, takie jak Dąb Skandynawski. Kolory te dostępne są w ofercie drzwi wewnętrznych Porta KONCEPT. Kolory te uzupełnią wnętrza utrzymane w stylu klasycznym, w którym dominują brązy, beże i biele. Ciepłe odcienie w modelach drzwi wewnętrznych sprawdzą się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach oraz w przestrzeniach w stylu skandynawskim, gdzie dominują naturalne materiały, takie jak drewno, kamień i wełna.

  • Czekoladowy brąz

Tęsknisz za mocnym akcentem we wnętrzu swojego domu? W nowoczesnych, eklektycznych kamienicach znajdziesz wiele białych, wysokich ścian ze sztukaterią oraz ciemniejsze drzwi. Tworzą one świetny kontrast. Modny kolor czekoladowy uzupełni te eklektyczne wnętrza, ale także przytulne, tradycyjne salony i mieszkania preppy wzorowane na rezydencjach z Hamptons.

  • Niezawodna biel

Ponadczasowa elegancja klasycznych drzwi wewnętrznych w kolorze białym z delikatnymi prostokątnymi żłobieniami nie wychodzi z mody! Są niezastąpione w mieszkaniach urządzonych w paryskim stylu, ale także w ponadczasowych, klasycznych wnętrzach. Białe drzwi wewnętrzne dodają lekkości przestrzeni i szykownego stylu. Można je wykorzystać w wielu stylach wnętrz, ponieważ są eleganckie i uniwersalne.

  • Kolory popielate

Najpopularniejsze drzwi pokojowe to te o mocnych, wyrazistych kolorach, np. antracyt. We wnętrzach o charakterze loftowym i industrialnym, ale także w nowoczesnych mieszkaniach, gdzie dominuje monochromatyczna paleta, hitem okazały się drzwi z okleiną imitującą beton. Drzwi betonowe z int arsjami są tj. Metalowe akcenty dekoracyjne są idealne do dużych domów o minimalistycznym wystroju. Można wybrać mocny grafit, antracyt lub jaśniejszy chłodny kolor popielaty. Te kolory dostępne są w kolekcji Porta LINE dla drzwi wewnętrznych.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top